Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PO prowadzi politykę likwidacji polskich szkół.Przez cztery lata rządów PO w Polsce zamknięto ponad dwa tysiące szkół. Kolejne 330 przeznaczono do likwidacji. Myślicie ,że wójt posłucha was czy wykona polecenie Tuska?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest polityka rządu tylko konieczność. Jest okropny niż demograficzny, wyżu nie będzie na pewno - niepewna przyszłość, antykoncepcja, upadek instytucji małżeństwa sprawia, że w jednej klasie uczy się dwoje, troje dzieci. Klasy trzeba łączyć, a różnice rozwojowe między dzieckiem w klasie trzeciej, a czwartej są ogromne (a jeśli pojawi się czwartoklasista styczniowy i trzecioklasista grudniowy to jest różnica dwóch lat). Taki system jest bardzo nieefektywny i szkodliwy dla rozwoju dziecka. Takie szkoły, a tak naprawdę szkółki należy likwidować. Tak naprawdę to tylko instytucja utrzymująca nauczycieli, którzy dzięki Karcie Nauczyciela mają na wsi jak w raju. I te szkoły są nie dla dzieci tylko właśnie dla tych nauczycieli. A stowarzyszenia? Gmina musi im dopłacać tyle, by dopełnić średni koszt kształcenia ucznia w gminie. Czyli raczej średni interes dla gminy. Zaraz pewnie będzie mnie atakować ktoś wielce przejęty losem dzieci, które pewnie nie poradzą sobie w "ogromnych, dwudziestoosobowych grupach". To będą właśnie nauczyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mania z szastarki napisał:
widziały gały co brały, ja też byłam zauroczona , chodziłam namawiałam wieszałam plakaty, a dziś wstydzę się samaj sobie, i nie przyznaję się do nikogo, prosze nie mydlic oczu starym wójtem bo to już rozdział zamknięty, chociaż stary by zlikwidował i ludzie by to przyjęli bo umial takie sprawy z ludźmi uzgodnic, bo brzozówka n ie ma pretensji o likwidację tylko o sposob przeprowadzenia, i tu widac inteligencję wojta
Skoro stary wójt by zamknął szkoły bez szumu, to dlaczego ich nie zamknął tylko zadłużył gminę i zwiał jak tchórz. Muszę cię zmartwić, ale stary wójt na samą myśl że będzie jakikolwiek protest zrobiłby wszystko aby go nie było. Po prostu cykor i tyle. Zresztą jego głupawa polityka NIE polegała na tym aby coś robić z sensem, tylko na tym aby robić cokolwiek. Np. budować szkołę w Majdanie wtedy kiedy było wiadomo, że idzie niż demograficzny. Na tym polegało jego bohaterstwo. Co do sposobu przeprowadzenia likwidacji szkoły w brzozówce odbyło się to zgodnie z prawem i obowiązującą procedurą. Wtedy kiedy ona się odbywała brzozówka nie była zainteresowana tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kąśliwy napisał:
To nie jest polityka rządu tylko konieczność. Jest okropny niż demograficzny, wyżu nie będzie na pewno - niepewna przyszłość, antykoncepcja, upadek instytucji małżeństwa sprawia, że w jednej klasie uczy się dwoje, troje dzieci. Klasy trzeba łączyć, a różnice rozwojowe między dzieckiem w klasie trzeciej, a czwartej są ogromne (a jeśli pojawi się czwartoklasista styczniowy i trzecioklasista grudniowy to jest różnica dwóch lat). Taki system jest bardzo nieefektywny i szkodliwy dla rozwoju dziecka. Takie szkoły, a tak naprawdę szkółki należy likwidować. Tak naprawdę to tylko instytucja utrzymująca nauczycieli, którzy dzięki Karcie Nauczyciela mają na wsi jak w raju. I te szkoły są nie dla dzieci tylko właśnie dla tych nauczycieli. A stowarzyszenia? Gmina musi im dopłacać tyle, by dopełnić średni koszt kształcenia ucznia w gminie. Czyli raczej średni interes dla gminy. Zaraz pewnie będzie mnie atakować ktoś wielce przejęty losem dzieci, które pewnie nie poradzą sobie w "ogromnych, dwudziestoosobowych grupach". To będą właśnie nauczyciele.
Ale to naprawdę dla dobra dzieci! Dzieci są w całej tej sprawie najważniejsze! Dwuosobowe klasy są idealne dla ich prawidłowego rozwoju społecznego, a klasy łączone świetnie służą ich rozwojowi intelektualnemu. Dla dobra dzieci wszystko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kąśliwy napisał:
To nie jest polityka rządu tylko konieczność. Jest okropny niż demograficzny, wyżu nie będzie na pewno - niepewna przyszłość, antykoncepcja, upadek instytucji małżeństwa sprawia, że w jednej klasie uczy się dwoje, troje dzieci. Klasy trzeba łączyć, a różnice rozwojowe między dzieckiem w klasie trzeciej, a czwartej są ogromne (a jeśli pojawi się czwartoklasista styczniowy i trzecioklasista grudniowy to jest różnica dwóch lat). Taki system jest bardzo nieefektywny i szkodliwy dla rozwoju dziecka. Takie szkoły, a tak naprawdę szkółki należy likwidować. Tak naprawdę to tylko instytucja utrzymująca nauczycieli, którzy dzięki Karcie Nauczyciela mają na wsi jak w raju. I te szkoły są nie dla dzieci tylko właśnie dla tych nauczycieli. A stowarzyszenia? Gmina musi im dopłacać tyle, by dopełnić średni koszt kształcenia ucznia w gminie. Czyli raczej średni interes dla gminy. Zaraz pewnie będzie mnie atakować ktoś wielce przejęty losem dzieci, które pewnie nie poradzą sobie w "ogromnych, dwudziestoosobowych grupach". To będą właśnie nauczyciele.
nie jestem nauczycielem ale rodzicem, któremu konstytucja zapewnia kształcenie dzieci, jestem płatnikiem podatków jak wiele innych osób i nie obchodzi mnie to skąd dupek mularczyk weźmie pieniądze na realizację podstawowych obowiązków obywatelskich, nie ma pojęcia a jeszcze są tacy naiwni co go bronią mnie nikt nie pyta czy mam płacic podatki czy nie tylko sami zabierają, wobec tego mam prawo żądac swoich praw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aneta napisał:
Skoro stary wójt by zamknął szkoły bez szumu, to dlaczego ich nie zamknął tylko zadłużył gminę i zwiał jak tchórz. Muszę cię zmartwić, ale stary wójt na samą myśl że będzie jakikolwiek protest zrobiłby wszystko aby go nie było. Po prostu cykor i tyle. Zresztą jego głupawa polityka NIE polegała na tym aby coś robić z sensem, tylko na tym aby robić cokolwiek. Np. budować szkołę w Majdanie wtedy kiedy było wiadomo, że idzie niż demograficzny. Na tym polegało jego bohaterstwo. Co do sposobu przeprowadzenia likwidacji szkoły w brzozówce odbyło się to zgodnie z prawem i obowiązującą procedurą. Wtedy kiedy ona się odbywała brzozówka nie była zainteresowana tematem.
gmina jest zadłużona na właściwym poziomie, tak jak inne tylko gdy gospodarzem nie jest gośc ale troki od kaleson i to osranych to są takie problemy, bo wszystkie samorządy są zadłużone i radzą sobie, tylko pajac z kraśnika ośmiesza takich co jeszcze mu klaszczą, co prawda to jest już końcówkai jego haniebny odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niekąśliwy a rozsądny napisał:
nie jestem nauczycielem ale rodzicem, któremu konstytucja zapewnia kształcenie dzieci, jestem płatnikiem podatków jak wiele innych osób i nie obchodzi mnie to skąd dupek mularczyk weźmie pieniądze na realizację podstawowych obowiązków obywatelskich, nie ma pojęcia a jeszcze są tacy naiwni co go bronią mnie nikt nie pyta czy mam płacic podatki czy nie tylko sami zabierają, wobec tego mam prawo żądac swoich praw
Tak jak ty jesteś płatnikiem podatków tak samo wójt zdodnie z tym co gwarantuje ci konstytucja zapewnia możliwość kształcenia dla twoich dzieci w szkole w Szastarce. Z tym tylko, że szkoła w szastarce daje lepsze warunki kształcenia niż szkoła w brzozówce. to tylko tyle. Płać podatki baranie dalej i tak nie decydujesz na co one pójdą. O tym decyduje rada gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad napisał:
gmina jest zadłużona na właściwym poziomie, tak jak inne tylko gdy gospodarzem nie jest gośc ale troki od kaleson i to osranych to są takie problemy, bo wszystkie samorządy są zadłużone i radzą sobie, tylko pajac z kraśnika ośmiesza takich co jeszcze mu klaszczą, co prawda to jest już końcówkai jego haniebny odwrót
Jeśli nie potrafisz wypowiedzieć się na odpowiednim poziomie to zajmij się lepiej pasieniem krów, ich twoje słownictwo będzie mniej razić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad napisał:
gmina jest zadłużona na właściwym poziomie, tak jak inne tylko gdy gospodarzem nie jest gośc ale troki od kaleson i to osranych to są takie problemy, bo wszystkie samorządy są zadłużone i radzą sobie, tylko pajac z kraśnika ośmiesza takich co jeszcze mu klaszczą, co prawda to jest już końcówkai jego haniebny odwrót
Głupi jesteś - twoja wypowiedź jest tak bez sensu, że to będzie najlepszym komentarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym forum widać chamstwo, prymitywizm, liczne próby opluwania wójta i zwyczajną BEZSILNOŚĆ BRZOZÓWKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konrad napisał:
gmina jest zadłużona na właściwym poziomie, tak jak inne tylko gdy gospodarzem nie jest gośc ale troki od kaleson i to osranych to są takie problemy, bo wszystkie samorządy są zadłużone i radzą sobie, tylko pajac z kraśnika ośmiesza takich co jeszcze mu klaszczą, co prawda to jest już końcówkai jego haniebny odwrót
B być człowiekiem prostym a prostackim to dwie różne rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma większą wartość - logiczne argumenty czy prymitywne wyzwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w Brzozówce jest beznadziejna. Klimat w obozie okupantów budynku musi bardzo smutny. Co by nie zrobili to i tak pan Mularczyk jest na wygranej pozycji. Wożenie dzieci do Huty - problem z głowy wójta, zgoda na propozycję wójta - pewnie po trupie okupantów. Siedzieć mogą sobie w szkole ile chcą, ale pewnie przy pierwszych mrozach skończy się zabawa w harcerstwo, bo ogrzanie budynku to dość poważna sprawa finansowa, a drzewa z lasu ot tak wywieźć sobie nie można, a pieniądze na węgiel ze składek z zasiłków dla bezrobotnych skończą się około dnia świętego Mikołaja. Swoją drogą wójt jest dość łaskawy, bo gdybym był na jego miejscu to policja już miesiąc temu zorganizowałaby sobie ćwiczenia antyterrorystyczne w Brzozówce. Referendum nie wyjdzie, bo większości mieszkańców gminy zwyczajnie nie obchodzi jedna wieś, do tego wyjątkowo roszczeniowa i denerwująca wszystkie wioski dookoła. I frekwencja pewnie wyniesie z 10%. Referendum nieważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwona napisał:
Jeśli nie potrafisz wypowiedzieć się na odpowiednim poziomie to zajmij się lepiej pasieniem krów, ich twoje słownictwo będzie mniej razić.
zabolało? ciekawe czy ty jesteś taka rozgarnięta , czy może zacofana, skoro używasz pojęc krowa tzn. ,że jesteś pani OBOROWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wie ktoś może wie kiedy będzie szczepienie "nadziei" przeciw wsciekliznie bo psuw i kotów już było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lord napisał:
czy wie ktoś może wie kiedy będzie szczepienie "nadziei" przeciw wsciekliznie bo psuw i kotów już było?
Panie wójcie czy gmina mogłaby dla dobra sprawy zasponsorować dla tych oszołomów szczepionkę ? Bardzo proszę rozważyć taki pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj było zebranie pod szkołą albo szczepienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nero napisał:
dzisiaj było zebranie pod szkołą albo szczepienie
może przeciw wściekliźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcą odwołać wójta sami chcą sie dorwać do koryta ale to im się nie uda wójcie bądz dalej nieugięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='aneta' timestamp='1317839490' post='544445'] Skoro stary wójt by zamknął szkoły bez szumu, to dlaczego ich nie zamknął tylko zadłużył gminę i zwiał jak tchórz. Muszę cię zmartwić, ale stary wójt na samą myśl że będzie jakikolwiek protest zrobiłby wszystko aby go nie było. Po prostu cykor i tyle. Zresztą jego głupawa polityka NIE polegała na tym aby coś robić z sensem, tylko na tym aby robić cokolwiek. Np. budować szkołę w Majdanie wtedy kiedy było wiadomo, że idzie niż demograficzny. Na tym polegało jego bohaterstwo. Co do sposobu przeprowadzenia likwidacji szkoły w brzozówce odbyło się to zgodnie z prawem i obowiązującą procedurą. Wtedy kiedy ona się odbywała brzozówka nie była zainteresowana tematem. [/quot brzozówka nic nie miała przeciwko likwidacji szkoły publicznej tylko chcą założyć szkołę niepubliczną jak nie wiesz to pilnuj swojego nosa i swojej szkoły bo przyjdzie pora na inne szkoły w gminie to wtedy pogadamy jak zaczął likwidować to i skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...